Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин косметики ALOE, де ми ставимо ваше задоволення на перше місце.Ми розуміємо, що можуть виникнути обставини, коли потрібно повернути або замінити товар.

Ми прагнемо забезпечити високу якість та ефективність кожного продукту, представленого на нашому сайті. Однак, якщо ви не повністю задоволені покупкою, ми завжди готові допомогти.

Обмін товару: Якщо ви бажаєте замінити товар на інший, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки клієнтів протягом 14 днів після отримання замовлення. Наша команда із задоволенням допоможе вам обміняти товар на інший, який більше задовольняє ваші потреби. Врахуйте, що товар повинен бути в ідеальному стані і мати всі оригінальні ярлики та упаковку. Пересилання товару для обміну здійснюється через "Нову пошту" або "Укрпошту" за рахунок покупця.

Повернення товару

Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», товари, які реалізуються на сайті, а саме парфюмерно-косметичні засоби, предмети гігієни, не підлягають обміну і поверненню.